| Immjustalittlecupcake a întrebat:

Zilele astea am auzit o chestie care m-a deranjat putin... in timp ce directorul scolii ne tinea predica,la un moment dat a spus ca nu vrea sa ajungem analfabeti ca fotbalistii.
Eu nu sunt de acord cu asta, fotbalistii nu sunt analfabeti. straight face Ei muncesc poate dublu cat altii si castiga bani.
Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista oameni si oameni.
exista fotbalisti prosti ca noaptea, exista fotbalisti care isi folosesc capul si la altceva decat sa dea in minge.

| YoChriss a răspuns:

Buna! Unii fotbalisti ca Hagi, Reghecampf, Messi si altii sunt oameni cu minte in cap. Sunt unii fotbalisti (daca te-ai uitat la meciul Steaua - Barsana) care nu stiu sa lege 2 cuvinte. Nimeni nu e perfect!

| Immjustalittlecupcake explică (pentru YoChriss):

Da,m-am uitat la meci, dar nu inteleg la cine te referi...

| YoChriss a răspuns (pentru Immjustalittlecupcake):

La cei de la steaua care au aparut si la stiri dupa raspunsurile date de ei: http://www.sport.ro/......telor.html Multumesc frumos pentru acest premiu (CE PREMIU? 0 sau Nu pot sa va spun.

| Immjustalittlecupcake explică (pentru YoChriss):

rolling on the floor Mda.
Dar sunt jucatori la Steaua (majoritatea) care sunt extrem de talentati si de seriosi.

| YoChriss a răspuns (pentru Immjustalittlecupcake):

Stiu. happy O zi buna sa ai!

| anonim38 a răspuns:

Fotbalistii sunt niste tupeisti in dragoste, dar niciodata analfabeti, cel putin fotbalistul meu!