| NowForYou000 a întrebat:

A comandat cineva de le TeamDeals? Produsele sunt bu e? Am vazut un set format din 3 bucati pentru modelare la un pret foarte bun (are reducere), dar nu stiu daca sa il cumlar sa nu. Sa nu platesc degeaba, iar in cutie sa nu fie nimic. Voi ce parere aveti despre acest site?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Site-ul este in regula dar produsele sunt chinezarii ieftine. La preturile alea nici nu poti avea pretentii.
Unii zic de ei ca-s tepari. Citeste si pe aici: http://bit.ly/2Cd0sGE

| FunnyGamer a răspuns:

TeamDeals? am comandat doar o singura data de aici, si. a venit cum trebuie. iti recomand!