| gloria_1375 a întrebat:

A folosit cineva Parfumuri Refan? Este cineva interesat sa distribuie aceste parfumuri in Romania?

Răspuns Câştigător
| corina_4591 a răspuns:

Ai un termen in care poti plati facura sau este plata ramburs? M-ar interesa

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de cateva luni sunt distribuitor, am cumparat si pentru mine, calitatea depaseste ce exista in magazin deoarece au concentratie de 15% (apa de parfum). puteti gasi detalii pe www.parfum-refan.com De asemenea cei care doresc sa promoveze online ii pot ajuta sa-si faca site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu distribui in Brasov super afacere, super produse ar trebui sa se mai dezvolte sa aiba cit mai multe produse.nu numai parfumuri.

| Ionut_Boiasu_1982 a răspuns:

Plata se face doar ramburs la primirea coletului. Detalii pe http://www.parfumurirefan.eu