| kenan2011 a întrebat:

A mai investit cineva la get rich compay? cica este un fond de investitii. am aflat de la o persoana cunoscuta de acest get rich company si m-am incurcat si eu sa depun o suma de banii si nu i-am mai primit inapoi. ce este de facut? miau promis 90 % din valoarea sumei, dupa o perioada de 30 zile. daca ma poate ajuta cineva, astept.

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde cum v-au promis acest profit, in scris sau pe vorbe.Indiferent de modalitate, trebuia sa va puneti semne de intrebare cand cineva va promite dublarea banilor in 1 luna. Daca aveti vreun contract incheiat cu respectiva firma, apelati la un avocat. Puteti sa puneti o intrebare aici
http://www.avocatnet.ro/
si un specialist va va raspunde in cateva minute. Succes!