| kenan2011 a întrebat:

A mai investit cineva la get rich compay? cica este un fond de investitii si am aflat de la o persoana cunoscuta de acest get rich company si m-am incurcat si eu sa depun o suma de bani si nu i-am mai primit inapoi. Ce este de facut? mi-au promis 90 % din valoarea sumei, dupa o perioada de 30 zile. Daca ma poate ajuta cineva, astept.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, accepta faptul ca ai fost IDIOT si nu mai fa de-astea. Nu exista nimic care sa iti aduca 90% dintr-o suma in 30 de zile si sa fie si sigur.