| anonim_4396 a întrebat:

Ajutați-ma cu un nume de firma pentru un magazin cu haine sh. Mulțumesc

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Second world

| LoveSleep a răspuns:

La Ței.

| gabicoo a răspuns:

"La rupți în coate"

| Lukasssz a răspuns:

Sh-ul lui Vasile Groparu'

| gritt a răspuns:

La Bella Boutique.
Pune ceva scurt ca nu o sa tina nimeni minte chestii complexe, e doar un SH.

| DataScience a răspuns:

Second hand de lux, joke nu il folosi pe asta uite iti dau numele cel mai bun si potrivit:
Second hand, scris mare stilizat frumos sa iti sara in ochi de la distanta. De ce? Pentru ca nimanui nu ii pasa cum se numeste acel magazin, ci ce e de fapt. Cu placere!

| DataScience a răspuns (pentru DataScience):

Plus ca e mai bine sa il lasi "Second hand" in loc de "Haine second hand" fiindca poate vei introduce si cateva articole care nu sunt haine, dar totusi daca activitatea principala e de haine poti sa ii pui nuemele si "Haine second hand", dar tot cred ca cel mai usor si eficient e "Second Hand"

| DataScience a răspuns (pentru DataScience):

In cazul in care ti se pare dragut poti pune numele tau fie simplu "Marinela Popovicescur" sau "Second Hand Marinela Popovicescu"
sau si mai simplu "Hăinurescu SH"

| DataScience a răspuns:

Mai am o idee: "Non-delux SH"? Cum suna? Vino si tu cu idei ca sa facem schimb, sa comunicam. Spune ce iti plae, ce nu iti place si cam ce idei ti-ar veni, ce ti-ar placea sa includa, cate cuvinte maxim si asa mai departe.

| PandaaPanda a răspuns (pentru DataScience):

Suna bine, ma gândeam undeva o combinatie de nume, și al final un class sau ceva. numele de plancarda oricum va fi second hand și atat
..pe acte zic sa fie altceva.dar apreciez ideile tale

| DataScience a răspuns:

"Wingardio Second-handoza"
"La 37" ii rupi pe aia care au magazinul 38. Initial ma gandeam "la 5 spre 10 lei"
"Pe sub mana"
"Haine"
Ce nu inteleg eu e de ce nu interactionezi cu noi ca sa putem avea idei mai bune, dar ma rog.

| PandaaPanda a răspuns (pentru DataScience):

Ce raspuns drăguț, ai idei mișto

| DataScience a răspuns:

"Second hand Project" - pentru ca de fapt asta e, propriul tau proiect
"Panda shop", "Panda class"
"Imbraca-ma frumos"
"Ieftin si bun"
"Ca la mama-n dulap" laughing) "Dulapul Marinelei" "Marinela's Secret Clothes" "Marinela's second hand de lux class" laughing
"O hainuta, e draguta"
"SH First Class"
"not-3, 2'nd-hand, 1'st-class" laughing deja e prea complex