| ionutbuzau a întrebat:

Am 16 ani si am in cap sa ma fac sofer de tir. Ce spune-ti, se castiga bine daca fac curse: Romania-Strainatate? Si ce alte meserii banoase mai imi recomanda-ti?

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Şofer pe tir e o meserie bănoasă, dar de ce să nu mergi în străintate pe banii tăi fpcuţi aici http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com/!?!? Aşa că alegeţi ce ţi se potriveşte şi lasă munca în sarcina altora!

| freebiker a răspuns:

Se castiga bine mai ales pe transporturi periculoase si agabaritice... e bine ca ai ceva in cap, nu te lua dupa oamenii astia multimiliardari din afaceri pe net