| supercar72 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa depun niste bani intr-un cont bancar la Bancpost ...se poate. sau trebuie sa am peste 18 ani?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Poti... trebuie sa ai doar buletin... inrest poti sa faci donatie prin banca lejer.

| perryornitorinca a răspuns:

Eu am 14 ani si nu mia acceptat nici o banca in afara de CEC dar iti trebuie un parine ca sa pui pe numele lui iar la 18 ani intri tu in posesia banilor (cv d genu ca ti doneaza la 18 ani)

| supercar72 explică:

Eu ma refeream ca vreau sa fac o donatie... uite http://sansapentrudavid.wordpress.com/donatii/

| supercar72 explică:

Am sa ma interesez zilele astea. multumesc pentru raspunsuri