| Orange0000 a întrebat:

Salut

Sunt in spania. Si. Am cont la bet 365. Cu numar de nie cu tot. Cont cu tot ce trebuie

Insa nu am cont bancar si vreau sa depun. Bani cu, cardul lu. Cumnatul meu are. Cont bncar si card dar si libreta

Pot sa depun. Bani cu. Cardul lui si apoi sa fac retragerea tot pe aceest cont?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu sunt 100% sigur pentru ca a trecut mult timp de cand mi-am facut contul pe bet, insa sa stii ca risti sa ramai cu banii blocati. Daca cand ai facut contul ai pus datele tale personale, iar cardul este pe numele altcuiva, adica al cumnatului tau, atunci e o problema. Cei de la bet365 te vor lasa sa depui, insa cand va trebui sa scoti, vei fi nevoit sa trimiti o copie dupa buletin a cumnatului, iar cand cei de acolo vor vedea ca datele nu corespund, vor bloca contul, iar banii ii vei pierde. Spune-i cumnatului tau sa-si faca cont pe bet (daca nu are deja pentru ca nu se pot face 2 conturi pe acelasi card), sa puna datele si cardul sau si sa-ti dea parola. Doar asa vei putea juca fara probleme.