| Dedeu04 a întrebat:

Am 17 ani! Am nevoie de bani urgent! Nu stiu cum sa fac rost, nu stiu ca ce sa ma angajez sau unde, voi care credeti ca e cea mai buna modalitate?

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

La varsta ta gasesti sa fi promoter, sa imparti pliante, reprezentant avon/oriflame cam asta. nu stiu daca poti sa te angajezi in supermarket-uri cum zice Alexxanndru avand in vedere ca nu esti majora si nu ai nici 12 clase terminate.

Răspuns utilizator avertizat
| happy31animation a răspuns:

Te poti angaja la un bar

| KaSS a răspuns:

Poti eventual sa iti vinzi un lucru care nu iti mai trebuie sa poti sa te imprumuti de la prieteni/rude.

| Alexxanndru a răspuns:

Te poti angaja laun bar sau o cafenea unde sa servesti, sau la un maganin mare ( cum ar fi carrefour, auchan, etc.) unde poti pune produse pemrafturi, sau sa descarci/incarci marfa. Exista mai multe modalitati... big grin