| deko9 a întrebat:

Am cumparat o tableta de la emag.ro.La un an s-a defectat nu mai porneste(se mai inatampla).La eMAG certificatul de garantie este online.Cand trimit produsul am nevoie de certificatul de garantie(cel putin asa scrie acolo). Intrebarea este urmatoarea.Cum intru in posesia certificatului? Este valabil daca il scot la imprimanta? acolo scrie in original...Va rog fara raspunsurui de genu intra aici si imi dati un link de la eMAG ca am citit tot si nu imi dau seama.

Răspuns Câştigător
| alexutzu1981 a răspuns:

Stai linistit ca eMAG sunt printre cei mai tari la serviciul support. Listeaza-l si trimite-l impreuna cu produsul. De curand am facut comanda la ei si am vazut ca inclusiv factura este doar online. Nu ai de ce sa-ti faci probleme. Daca chiar vrei sa fii sigur poti sa-i suni si in felul acesta o sa-ti zica concret cum sa procedezi in cazul acestui retur si eventual sub ce forma te vor despagubi.