| Cella a întrebat:

Am devenit recent coordonator la Oriflame. si mi s-a spus ca daca fac o comanda de 200lei voi primi un anumit produs la pretul de 5lei adica imi va face un fel de reducere. si tot asa luna viitoare daca fac la fel 200lei primesc alt produs.intrebarea mea este pot acumpara mai multe produse(la care imi dau reducerea) la 5 lei sau doar unulstraight face? PENTRU CEL MAI RAPID RASPUNS DAU FUNDA SI VOT DESIGUR! multumesc

Răspuns Câştigător
| Georgianaax a răspuns:

Doar un produs la 5 lei, restul la pretul de coordonator fundA?batting eyelashes

1 răspuns:
| roxana94 a răspuns:

Doar unul singur, si il primesti automat in comanda urmatoare, adica nu poti alege daca il vrei sau nu.