| Alyn4U a întrebat:

Am impresia ca sunt furat pe abonament Vodafone... luna aceasta intru in ultima luna de abonament si mi-a venit factura aproape 300 ron, normal era putin peste 100! Am verificat factura online dar nu sunt prea priceput, daca imi poate da cineva informatii daca am fost furat sau nu da-ti ADD la ID : rey. 4ev3r, ofer screen cu factura online! Funda + Vot

1 răspuns:
| oioneko a răspuns:

Cel mai simplu, du-te la Vodafone cu buletinul si te lamuresc ei. poate ai noroc si e o eroare, daca nu si chiar ala e costul cere desfasuratorul si punete pe calcule.