| dani97 a întrebat:

am o mare problema! acum o luna am trimis la cineva 20 de euro de pe abonament si acum mi-a venit factura mult! maine tata o sa se duca la Vodafone ca sa vada cui i-am trimis. cei de la Vodafone o sa-i arate numarul la care am trimis, sau nu se poate? URGENT! FUNDA

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vodafone are datoria sa arate clientului ceea ce il intereseaza,, la cererea acestuia,, tatal tau sigur va afla

| PaulaJy a răspuns:

Bună!
Mi-e milă de tine! Ehh. Sooo spune-i că i-ai trimis acelei persoane banii pe telefon pentru ca avea urgenta nevoie! Si spune-i că-i recuperezi si chiar asta sa faci! Haaaai! Succes, fundă?