| Balan_Vlăduț_1998 a întrebat:

Am o firma in domeniul instalatiilor electrice/sanitare si constructii facuta in dar de parinti dar nu merge prea bine cum ma pot lansa pe piata?

2 răspunsuri:
| LXandro a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu o firma de marketing. www.prodigitalmedia.ro sunt cei pe care ii recomand, servicii complexe si te poti intelege la pret. Daca vrei iti dau un nr de tel...

| Roxanacretu2 a răspuns:

Te poti inscrie cu ea pe http://www.5oferte.ro si daca esti serios si profesionist, sigur vei face rost de clienti.