| ELITE00BAT a întrebat:

Am o intrebare urgenta mai pot accesa fondurile europene?
Pana cand mai sunt fondurile europene de accesat?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Atat timp cat Romania e in UE poti accesa fonduri europene. Bafta!

| cristina117 a răspuns:

Se zice ca fondurile europene o sa mai fie valabile anii urmatori in Romania. Depinde in ce domeniu vrei sa le accesezi si cat de dezvoltat e acesta! Succes!

| delfinas a răspuns:

Depinde de domeniul in care se incadreaza afacerea pentru care vrei fonduri europene. In anumite perioade se deschid finantari pe anumite axe. Intra aici si cauta http://www.fonduri-structurale.ro/