| Naty34 a întrebat:

Cine imi poate face planul de afaceri pentru a putea accesa fondurile europene?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Sunt firme de consultanta pentru asa ceva, dar este un volum enorm d emunca si tarife pe masura.
Le gasesti pe un google search si pe situri de specialitate.
Bafta

2 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Tu vrei sa iti faca cineva gratis planul de afaceri? Despre ce e vorba?

| Naty34 explică (pentru IonutDX):

Gratis nu il face nimeni, dar am nevoie de cineva in masura sa il faca

| CataC a răspuns (pentru Naty34):

Buna
Sunt firme de consultanta pentru asa ceva, dar este un volum enorm d emunca si tarife pe masura.
Le gasesti pe un google search si pe situri de specialitate.
Bafta