| facetoface0123 a întrebat:

Am o unitate >Flamingo-System Manufacturer: MSI, SystemModel: MS-7364, Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU 440 @ 2. 00GHz, Memory:894MB RAM, Memoria hard-disck-ului: 160 GB( nu ma pricep foarte bine la astea big grin) si vreau sa o vand impreuna cu un monitor Philips, tastatura, 2 boxe si mouse. Ce pret ar trebui sa cer? happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mama ce generos e Jipa. Daca gasesti sa o dai cu scorul ala, nu ezita nici macar o secunda! Altfel nu merita mai mult de 150 RON...

| Jipa95 a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data acestei intrebari, 400 lei! happy

Bft!

| victor30 a răspuns:

100 lei unitatea(desi nu cred ca iei 100). Monitorul 50 - 80 lei. Tastatura, mouse, boxe astea sunt detalii.