| Andreea_Diana_1997_1A6b a întrebat:

Merge sa transfere cineva din alta tara dolari pe cardul meu de Romania care este in lei? Daca nu, cum trebuie sa fac sa pot transfera banii?

Răspuns Câştigător
| Alex06Flo a răspuns:

Nu merge! iti trebuie un card paypal, faci cont pe paypal.com si comanzi un card din america, va veni in decurs de 20 de zilewinking

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Merge sa ii transfere dar nu poti sa ii scoti. Iti trebuie cont de lei si cont de dolari. separat.

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Nu, nu cred ca merge. Dar ati putea sa faceti plata prin paypal sau transfer bancar. Este posibil 100%. Iti recomand prin transfer bancar ca e mult mai sigur.

O zi buna,
-Helper69.

| SorinaGabriela a răspuns:

Bună! Pai eu zic ca ar fi posibil ca acea persoana sa iti transfere, dar cred ca tu vei fii nevoită sa mergi direct la banca și sa vorbești cu personalul și probabil ei Îți vor da banii în lei. happy