| AlexandrulS a întrebat:

Am si eu o intrebare, vreau sa retrag numerar (euro) o suma mai mare si am vazut ca imi ia comision destul de mare daca merg fara o programare de retragere... intrebarea mea este daca merg sa fac programarea nu imi mai ia comision sau scade? Sau nu se schimba nimic cu acea retragere programata? Multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La valută comisoanele sunt mari oricum.

| beapea a răspuns:

Dacă ai fi vrut după sa-i schimbi in lei, era mai ușor pe aplicația băncii, acolo ii converteai direct in lei și nu îți lua niciun comision.

| AlexandrulS explică (pentru beapea):

Vreau euro numerar De convertit stiu ca merge sa o faci in aplicatie dar eu vreau euro cash?