| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un contract cu vodafone internet si vreau sa reziliez contractul pentru ca este foarte lent mai este vreo metoda in afara sa platesti taxa de reziliere adica 250 euro? cine gaseste alta cale dau fundoaica

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Am avut net de la Vodafone, suni la *222 si ceri operatorului dezactivarea serviciului internet...nu am platit nici o taxa pentru dezactivare si daca aceasta era, acum nu mai e legal numai ca operatorul are tot interesul sa nu piarda clientul si te "imbrobodeste".Ai dreptul sa renunti atat timp cat esti nemultumit de serviciul oferit.

2 răspunsuri:
| baby_4423 a răspuns:

Chiar nu stiu...dar si eu am internet cu Vodafone si ma enerveaza ca merge greuu.:o

| 46 a răspuns:

Imi pare rau, dar alta cale nu exista. Inseamna ca nu vei da funda nimanui.