| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune daca se poate rezilia contractul cu Orange fara sa mai platesti taxa de reziliere(mai am 5 luni din contract)
Dau funda + vot!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a afla modalitatea exacta de reziliere a abonamentului tau, te rugam sa contactezi Serviciul Clienti - 411 (apel gratuit in reteaua Orange).
O zi buna,
Orange Helper

| Celcareajuta a răspuns:

Din cate stiu taxa de reziliere reprezinta cat ti-a mai ramas din abonament. Adica trebuie sa platesti cele 5 luni. Asta scrie in contrat cand il semnezi happy

| lovemeoana a răspuns:

Intreruperea prematura a unui contract se plateste. verisoara mea a platit 197 lei pentru rezilierea contractului inainte de expirarea lui