| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva, sau imi poate vinde un pont? Caut de munca, am 21 de ani, sincer la cat de disperat sunt si nu am alternativa, caut in orice domeniu, nu am calificare, doar liceul terminat, nici o experienta in vreun domeniu, poate in telecomunicatii si cam atat. Stie cineva, sau are cunostinte ce pot oferii un job? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bunulrau a răspuns:

Ce zici de spalator de masini? P.S. ca cineva sa iti ofere un post de munca nu crezi ca trebuia sa specifici si de unde esti.

| kaTTsu a răspuns (pentru bunulrau):

Da, imi pare rau ca nu am precizat. Din Bucuresti.

| Lupu_Denis_1990 a răspuns:

Cauta si tu

| raisa3 a răspuns:

Întreabă pe la restaurante, baruri etc daca au post liber. Verișoara mea asa a făcut si a devenit chelneriță. Bafta! P.S: Vezi ce post ti se oferă prima oara, dar nu accepta din prima. Vezi si altceva si abia după aceea reîntoarcete daca nu îți convin si alte posturi. Sa nu uiți sa întrebi de preț! Sper ca te-am ajutat!