| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis un mesaj pe messenger. Si vreau sa il sterg. Cum pot face asta? Var og ajutati-ma

6 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Nu se mai poate sterge. Ce e trimis, e trimis.

| alexxaz a răspuns:

Daca ai dat deja SEND nu mai ai ce face... scrie ca nu ai vrut sa scrii ce ai scris, incearca sa te scoti cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai apasa tastadeletesau backspace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soory da nu mai poti fac nimic te scoti u cumva din belea:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog, daca-mi puteti raspunde : mesajele offline se sterg dupa o anumita perioada? si nu le mai pot vedea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai poti sa il stergi daca l-ai trimis, ce e trimis trimis ramane.