| anonim_4396 a întrebat:

Am un card de debit Visa de la Raiffeisen BANK și totuși dacă am bani pe el nu pot cumpara nimic.Imi da o pagina unde scrie Visa secure si acolo imi scrie detaliile platii si sub imi scrie ca nu te-am putut autentifica.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la banca si lamureste problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii nu sunt niciodată pe card, ci într-un cont bancar asociat acestui card. De unde știi că ai bani pe card? Acest card a fost emis de Raiffeisen de la o filială. Mergi acolo și clarifică situația contului tău și a acestui card.

| ROLLYj a răspuns (pentru sadrian46):

Ms.Știu că am bani că i-am pus eu pe card dintr-un bancomat.