| anonim_4396 a întrebat:

Am vandut ceva pe OLX si persoana care a cumparat obiectul mi-a trimis banii in cont in weekend.Eu am trimis coletul deja a ajuns la ea(a ajuns in ziua in care a si platit). Conturile sunt la banci diferite, deci intra mai greu banii.Acum persoana nu mai raspunde si banii inca nu au intrat in cont.Ar fi putut persoana sa anuleze plata? (am primit screenshot de la ea cu un mesaj de la banca "Ai autorizat acest transfer" si dupa un screenshot cu suma retrasa din cont.

2 răspunsuri:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Depune plângere la poliție, e țeapă.

| nimfomana a răspuns:

Tepele pe olx sunt la tot pasul! de ce ai facut o asemenea prostie? normal ca ti a dat teapa! adio bani