| NowForYou000 a întrebat:

As dori ca de anul viitor sa ma mut in Bucuresti pentru a incepe liceul acolo, dar nu gasesc o locuinta ieftina. Sa fie doar cu o camera, o baie si o bucatarie. Stiti voi vreuna? Multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

@rares, tata, 100 EUR la o garsoniera e MOCA. Discutam de Bucuresti, nu de Copsa Mica aici.

| raresandrey a răspuns (pentru KodrutZ):

Eu am zis, un pret minim, ai dreptate in Bucuresti preturile sunt mult mai mari

| raresandrey a răspuns:

Merge si la internat, daca este un liceu bun si internatul este dotat si intretinut, chiria la o garsonieră este cam 100 euro pe lună plus intretinerea, lumina, numai spun că trebuie să-ti faci mancare singur.