| radikkal a întrebat:

As dori sa deschid o sala de jocuri cu 6 aparate, o ruleta, și blackjack. As dori sa aflu cam care este investiția necesara (aproximativ) și cam care este profitul....mersi

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa nu deschizi afacerea asta cu jocuri de noroc ca distrugi vietile oamenilor! Va trebuie o multime de acte, cheltuieli si platesti o multime de impozite la primarie si la ANAF! Mai bine te-ai apuca altceva care sa-ti vina idei pentru un profit bun!

| radikkal explică:

Nu distrug nimic ca dacă joaca la mine sau la altul tot aia e...de jucat au unde

| AFR81 a răspuns (pentru radikkal):

Nu te critic, nu intentionam sa-ti dau replica asta, e afacerea ta, e modalitatea ta de a face bani, insa nu-mi spune tu mie ca nu distrugi vietile oamenilor. Ba da, o faci. Joaca la altul, ii distruge ala viata, joaca la tine, il nenorocesti tu.

| radikkal explică:

E alegerea lor sa joace. Nu ii trage nimeni de mână. Știu și ei care sunt riscurile.

| radikkal explică:

Am cunoscuți la politie...dar nu au cu ce sa ma acopere ca nu fac nimic ilegal....se poate va rog un răspuns la subiect?

| Leonti_Gicu_1999 a răspuns:

Macar ai cunoscuti pe la politie sa bandosh can sa te acopere