| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi fac pasaportul cat ma costa? unde trebuie sa ma duc sa mi-l fac? sunt din Bucuresti. se poate face si la cec? multumesc, si as dori sa mi-l fac pe acel temporar. multumesc

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

La CEC -bank achiti contravaloarea pasaportului iar pentru formalitati si eliberarea pasaportului te duci la unul din sediile enumerate in link, cu exceptia sediului din strada N.Iorga nr. 27 :http://www.pasapoarte.mai.gov.ro/indexBucuresti.htm