| jurnalistu a întrebat:

As vrea sa ma apuc de o afacere cu biciclete aduse din afara(germania)este rentabila?

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Primavara si vara, da! Acum bineinteles depinde si ce adaos aiwinking

| Shenn a răspuns:

Nu prea cred,doar sa ai destui bani sa incepi si in primul rand,sa ai reclama pe internet+Site+oferte etc,internetul conteaza cel mai mult in ziua de azi cand ai o afacere,reclama face totul. Oricum,nu prea se omoara lumea cu bicicletele,nu ca nu le-ar place, dar nu prea vor sa dea bani pe ele, eu am 3 cursiere,am destui prieteni care imi mai cer cate una imprumut o zi, dar nici ca si-ar cumpara unu o bicicleta...dar nah, asa e romanu'.