| laurr a întrebat:

As vrea sa stiu cam ce fel de joburi pot practica la varsta de 15 ani big grin de preferat onlinethinking dar nu neaparat Funda + vot
Ps :sunt de la tara

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FesCuDungi a răspuns:

Vrei sa faci ceva banei? apucate de incarcat cartuse pentru imprimante si/sau fa site-uriwinking

| MTC a răspuns:

Sunt multe.singurul lucru este ca vei lucra cu jumatate de norma

Răspuns utilizator avertizat
| flamboyant a răspuns:

Joburi nu prea sunt ai putea sa joci poker online daca vrei sa faci un ban, inveti jocul si daca ai talent poti castiga bani frumosi