| Gamergusti a întrebat:

As vrea sa știu dacă curierii circula în perioada asta cu virusul. Vreau sa fac o comanda și nu vreau sa stau o luna să-mi vină

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Da normal, doar că va veni mai greu din moment ce ciruclatia merge foarte greu

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da, circulă. Tocmai mi-a ajuns un colet din Germania cu ups și preluat de fan curier fără probleme, fără întârzieri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Circulă.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, circulă, toată ziua văd pe geam mașini de Cargus și Fan Courier

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Circula, mi-a promis Orange ca daca îmi prelungesc abonamentul si doresc si telefon mi-l trimite prin curier. Dar am o teama de când am auzit la radio ca un șofer de la o firma de curierat s-a îmbolnăvit. Cel puțin așa am reținut eu.

| Digikey a răspuns:

Strazile sunt libere, ajung chiar mai repede.

| Sonia822 a răspuns:

Ce virus? happy Esti sigur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În decret și în ordonanțele ălea scrie cumva că curierii nu mai circulă?

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Circula, am dat comanda de ceva de pe altex si mi-a venit chiar a doua zi.

| Bianca1203 a răspuns:

Da circula, mie mi-a venit plasma in 2 zile de la rezervare