| uivarosan a întrebat:

As vrea sa stiu daca se merita sa te angajezi la provident ca si colector de debite (bani) de la clientii lor si am inteles ca se face prin pfa este adevarat si cam cat se poate castiga din job-ul asta, care ar fi avantajele si dezavantajele. Multumesc

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cum adica colector?laughing)))

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) A merita nu-i in niciun caz verb reflexiv deci nimic nu se merita totul merita

2) Unii cred ca te-ar lua la bataie cand le suni la usa, nu stiu laughing

3) De castigat nu castigi mai nimic fiindca nimeni nu o sa-ti raspunda. Mai platesti si transportul din buzunaru tau.

| Mimino a răspuns:

Cateva opinii despre Provident poti citi aici: http://www.undelucram.ro/......cru-139/p5
Vezi ca sunt mai multe pagini. :)