| anonim_4396 a întrebat:

Atentie la cvmaker.ro. Acest site iti face un cv intitial pentru 5 lei iar apoi iti trage de pe card 100 de lei lunar fara sa te anunte pentru un "abonament fictiv"
Daca a mai patit cineva ceva asemanator nu strica sa lasati aici cateva idei de ajutor pentru restul

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E simplu: te dezabonezi.
Daca nu merge, dai ordin bancii tale sa opreasca viramentele in acel cont.

| darrio2007 a răspuns:

Te-a anuntat dar tu nu ai citit tot ce scrie acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Accesează toate funcționalitățile timp de 7 zile pentru numai 5, 95 lei, apoi prețul va crește la 89, 95 de lei pe lună."

Scrie destul de clar pe site la ei care sunt costurile. Nu e vina lor că tu nu ai citit.

| SingleForOne a răspuns:

Am pățit și eu acest lucru. Am crezut că am fost păcălit, dar menționează pe site-ul lor faptul că după o perioadă te va taxa ca un abonament. Nu-i trage ei, ci tu accepți acest lucru prin contul tău creat la aceștia sau ce ai bifat pe acolo. Trebuie să-ți anulezi membership-ul sau chiar contul.

Totuși, adresează o întrebare, cu semnul întrebării "?".

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Scria,n-ai citit...
citeste primul chenar pana jos

https://www.cvmaker.ro/#pr

| Bogdan8102 a răspuns:

Poți pe viitor poți să folosești cat mai des la plati online, cardul de unica folosință din aplicația Revolut, in acest fel nu îți rămâne cardul salvat pe niciun site după ce îl folosești