| Adikspy a întrebat:

Salut, este un site care îmi ia bani de pe card, il găsești cu phvsmt.com și i-am anulat abonamentul. Am verificat în setări și nu am abonament la negocieri și tot mi-a luat bani, ajutor ce sa fac?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti foarte clar, de ce sa-ti ia bani daca nu ai nici o legatura cu acel site si cum poate sa-ti ia bani fara acordul tau sau fara ca tu sa platesti?

| Adikspy explică (pentru Ioandelasal):

Chiar nu știu am zis am pasat anulare abonament sa fiu sigur și tot acel site mi-a luat bani

| VoidEternal a răspuns:

Inchide-ti cardul. Cel mai sigur. Nu vei putea niciodată să anulezi abonamentul care clar e o țeapă.