| Fesnic_Raluca_1995 a întrebat:

Ati cumparat ceva de pe net, cum ar fi:tocmai.ro? Sunt de calitate?

Răspuns Câştigător
| Kumiko19 a răspuns:

Pe tocmai.ro sunt anunturi puse de alti oameni ( de obicei obiecte la mana a 2 a), unele sunt de calitate altele nu acum depinde de ce noroc ai.

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Aceste site-uri nu garanteaza pentru oamenii ce se afla in spatele anunturilor. Sunt destule lucruri si care sunt noi, ce e la mana a 2-a scrie oricum. Eu consider site-uri ok OLX.ro si Tocmai.ro