| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut bani cu iForex, si ce parere aveti despre acest site de banking? Multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Se fac dar îți trebuie bani mulți nu poți face cu 1000 de euro 10000 în cel mai bun caz poți face 1100 de euro - 1500 euro.

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

IForex ca și Alpari și multe alte firme de tranzacționare, unu la mână trebuie investit de la 1000 de euro în sus ca să poți avea profit, în afară de faptul că trebuie să ai oarecare cunoștițe în domeniul financiar, al bursei și nu numai. Pe deasupra acesti indivizi odată ce vei intra în baza lor de date te vor căpia cu telefoane, oferte și pe deasupra vor fi și foarte nesimțiți în telefon.
Deci nu Forex-ul, Alpari, și multe alte instituții de tranzacționare ce oferă tot felul de servicii financiare, în afară de a minți în reclame și la telefon altceva nu ai de câștigat. Decât să fii un mare jucător la bursă și să investești mii de euro. Atât.

| Azµre a răspuns:

Dacă dorești informații suplimentare îți pot oferi am lucrat o periadă în acest sistem pe post de broker și îți pot oferi informațiile necesare, mă poți contacta pe privat.

| Flaviucu a răspuns:

La iForex este ca si la loto. Daca ai noroc poti tranzactiona cu succes iar daca nu ai pierzi cei 100 euro sau cati investesti.

| Reek54 a răspuns (pentru Flaviucu):

Exact, eu unul nu iti recomand.

| ovidiu8msn a răspuns:

Am avut si eu 2 conturi demonstrative. Primul l-am falimentat intr-o saptamana. Si al 2 lea in o luna. Acolo pierzi si daca tii banii la tine. Poate ca altii au facut bani frumosi. Eu insa ma cam indoiesc de asta.

| DimLight a răspuns (pentru Azµre):

Corect, nici nu merita sa faci tranzactii daca nu ai macar 10000euro..bani pe care ii poti investi in altceva mai sigur..gen fornetarie.

| Azµre a răspuns (pentru ovidiu8msn):

Se fac dar îți trebuie bani mulți nu poți face cu 1000 de euro 10000 în cel mai bun caz poți face 1100 de euro - 1500 euro.

| costinyo a răspuns:

Nu te baga in asa ceva daca nu sti cu ce se mananca, ei profita de incepatori, asa fac banii...

| Romancuta a răspuns:

Multumesc. Aparea tot timpul reclama cu iforex pe yahoo, de asta am intrebat, asa ceva nu merita, multumesc tuturor.