| alex4410 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa fac bani cu iForex?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

E o porcarie prin care aia fac banilaughing

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ai vazut ce bani au facut ''baietii'' care au jucat cu Sima pe forex?rolling on the floor

| LucaDezmir a răspuns:

IForex nu sunt brokeri ok...
Daca esti serios privind investitile la Forex, mai intai trebuie sa inveti cum se investeste. Uite cateva indicatii pentru incepatorii la Forex:
http://milionarulmioritic.com/......-la-forex/

| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns:

Pe Forex poti face bani cu sacul. Dar e foarte riscant. M-am jucat si eu cu doua bule timp de o saptamana.

Nu a fost prea placut. E pentru cei care au sangele tare. Necesita investitii imense si timp.

Daca intr-adevar esti hotarat sa intri in lumea asta, ai de invatat pe putin 2-3 luni informatii din lumea financiara.