| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ati investi intr-o afacere cu vin si tuica? Credeti ca ar avea succes in Bucuresti?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar cu vinuri contrafăcute, că sunt mai ieftine. Pui etichetă frumoasă. Aici am o poveste. Cu țuică de zalău dublu fiartă, dreasă cu piper. Dacă tot e să mori, măcar să știi de ce.

| ALEXICAmarketing explică (pentru sadrian46):

De ce sa se riste puscaria cand se poate face si un business cinstit?

| sadrian46 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Un business cinstit nu e labă japoneză.
Eu mă refeream la situațiile ca.
Ș-așe-mi vinie câteoadată,
Să dau cu cuțâtu-n cheatră.

| Popotam a răspuns:

Genul asta de afacere ar avea nevoie de expunere mare, daca ai firma si faci totul legal, poti sa le afisezi pe eMAG, in sectiunea seller si ai expunere nationala.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Popotam):

Eu nu zic de productie.
Vorbesc de un ban cinstit venit din comert.