| Bybanu a întrebat:

Aveti multi vizitatori pe site/blog si vreti sa aflati cum faceti bani usor si fara efort? Citeste mai jos si vei afla;)

Daca ai un site foarte vizitat poti face bani cu acesta cu ajutorul unui site Bani per vizualizare.
Cu cati ai mai multi vizitatori din alte tari cu atat vei face mai multi bani.
Sa nu mai vorbesc mult, intrati aici pentru a va da detalii despre acel site:
http://bybanujunior.trei.ro/ymads.html

Intrati pe pagina de mai sus. Cititi toata pagina pentru a afla cum iti maresti castigurile. Mersi

5 răspunsuri:
| Bybanu explică:

@Biterphobia: cine a zis ca fac doar 10$ pe lunalaughing))))) cum faci tu 80$? chiar vreau sa vad, ca tot sari tu cu gura aiurea

| Bybanu explică:

@Biterphobia: in primul rand am peste 1000 de vizitatori,
al doilea rand acel site de plata per vizualizare da 0.35 la 1000 de vizualizari, al treilea rand am host si domeniu platit, deci propriuwinking, al patrulea rand poate nu am auzit de toate site-urile anumerate de tine, dar nu e bine sa iti dai tu cu parerea despre altcineva fara sa-l cunosti sau sa stii ce face el, ok?
Hai ca nu am chef sa ma cert cu tine, pe o tema stupida. Bye

Răspuns utilizator avertizat
| doskentre a răspuns:

Da...intru