| kappafashion a întrebat:

Salut daca am un site pe internet si nu prea este vizitat... nu am vizite (trafic deloc) ce pot face sa am vizitatori potentiali clienti?
Mi se pare o intrebare care ii ajuta pe multi care se afla in aceiasi situatie ca si mine! Deci vreau VIZITE SAU VIZITATORI in web site si pe bani daca se poate asa ceva!

3 răspunsuri:
| Spawny24 a răspuns:

Faci reclama pe alte site-uri mai populare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, pentru a obtine trafic gratuit citeste aici: www.traficsite.info

| kappafashion explică:

Am aflat o metoda inedita. Pentru cei interesati de vizite pe site pot intra pe www.yop.ro astia ofera cate 500 de vizite unice zilnic sunt chiar tari adica am luat pachetul cu 500 vizite /zi si primesc cate 800 vizite unice zilnic recomand cu incredere!