| 200000000 a întrebat:

Ba am și eu o întrebare de curiozitate mai mult sincer doar ca această întrebare pe care eu o pun este pentru fetele și băieți care are mami și tati cu banii mulți căcălău doar ca această întrebare a mea e pe rând fie la băieți fie la fete la băieți din câte știu eu este adevărat sau poate nu știu dacă o fi așa este adevărat ca bine noi băieți ne uităm mai mult după aspectul fizic și mentalitate doar ca la noi nouă tată sau mamele noastre nu ne au spus să nu aduci în casă orice ……. Așa pe când la fete cu banii dacă mă înțelegi ce vreau să zic tata al acelei fete îi spune fetei lui să nu aduci orice curvar drogat handralui în casă să te mănânce de banii etc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles nimic din textul tau, ca nici macar intrebare nu e.

| johnnny123 a răspuns:

Pune-ți gândurile în ordine și mai încearcă o dată, poate reușești să pui o întrebare inteligibilă.