| AnaMaria_3504 a întrebat:

Buna!
A facut cineva cursul de asistent manager de la Eurocor? Ce credeti se merita sa fac un astfel de curs? Am sanse de angajare dupa terminarea cursului?

2 răspunsuri:
| bitek a răspuns:

Din cate stiu si sora mea cumpara cursuri de engleza de la eurocor si cred ca nu sunt recunoscute cursurile lor! exact cum ti as vinde eu un dictionar sau o carte de menegement. e aceeasi treaba!

| Grifon_9424 a răspuns:

NU - este o pierdere de timp si bani. Nimic nu se compara cu un curs facut live, cu interactivitatea care exista.