| Annemary_2131 a întrebat:

Deci vine vara si vreau si eu sa fac bani...sunt reprezentant avon in timpul scolii castig cam 1 milion pe luna dar in vacanta cam duc lipsa de comezi.As vrea sa impart pliante dar nu stiu ce ar trebui sa fac pe cine sa contactez.va rog ajutati-ma
PS:sunt din Suceava
hai la funditzeee neamulee!

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Fa niste afise, cu nr. tau, ca sa te poata caontacta, sau cauta tu retele pe internet.

Mult succes.

| SweetCandy a răspuns:

happy eu sunt liderhappy cauta-ti fete care sa plaseze comenzibatting eyelashes

| andreeadeeathebest a răspuns:

Pai iti faci cum le vrei tu.
di le scoti la imprimanta

aaa
te rog sa ai grija cum scrii pe ele laughing