| andreeasandrei a întrebat:

Buna am 17 ani si am nevoie de bani deoarece nu vreau sa le mai cer parintilor care tot timpu imi scot ochii ca mi-au dat bani. As lucra dar nu as renunta la scoala deoarece acum incep clasa a 11 a si vreau sa iau macar bacu ca facultatea o sa o fac eu si mai incolo nu stiu unde imi pot gasi un loc de munca care sa pot sa merg mai departe si cu scoala si sa accepte si ca sunt minor astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| SkyRainb0w a răspuns:

Pai in primul rand poti munci de la 16 ani+
in al doilea rand poti sa iti iei un job par-time. adica sa muncesti 4 ore pe zi dimineata sau seara (in functie de orele tale)
Pe timpul verii te poti angaja ca barman/ospadar pentru ca in zonele turistice se fac angajari in sezoane estivale din cauza numarului mare de turisti... sper ca ti-am fost de ajutor...fonda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cipri99 a răspuns:

Pai mai sunt pliantele sa zic asa mai sunti tinerii de impart pe strazi tot felul de "fluturasi" se cauta lume tanara pentru asta si te platesc la ora atata stiu.

| fany22 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa incerci cel mai tare business online-iLA(iLivingApp.)
http://www.youtube.com/watch?v=tiQ1B6mNhMA
pentru detalii ID.mess.fn22_2005.
Toate cele bune.