| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am 30000 euro si ma gandeam in ce i as putea investii si m-am gandit sa-mi iau un food truck, voiam sa va intreb cam cat ar costa si daca chiar se poate face profit cu asa ceva

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti cumpăra chilotii lu boboteaza ( cătalin botezatu)laughing

| Sekim a răspuns:

Daca ai suma asta de bani si vrei sa ai viata usoara, te orientezi spre cryptomonede. Ai si noroc fiind in cea mai buna perioada, adica bearmarket. In 1-2 ani cel mai probabil ai face de cel putin 10 ori banii fara sa misti un deget.

| LaviniuA a răspuns:

Mai bine iti iei automate de vandut cafea sau dulciuri. Vazusem prin tarile asiatice unele care fac tot felul de minuni... friptura si cartofi prajiti big grin

| trophin a răspuns:

Ai prea multe idei... cu 30 de mii nu ai ce face sau nu ai banii aia ci doar scrii aiurea

Răspuns utilizator avertizat