| Lorena6879 a întrebat:

Bună,am incercat sa fac un împrumut la BRD și încă mai am documentul ANAF valabil până mâine și nu mi se aprobă cererea de împrumut, nu am citit f mult din acele emailuri pe care mi le-au trimis pentru că mă grăbesc undeva. De ce nu îmi aprobă cererea?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Grabeste-te incet.
Citeste-ti emailurile, de unde sa stim noi de ce nu-ti aproba?
Stupid!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă tu care ai documentele nu știi, noi cum am putea ști?

| sierra1 a răspuns:

"nu am citit f mult din acele emailuri pe care mi le-au trimis pentru că mă grăbesc undeva, DC nu îmi aprobă cererea?"

1 Ori iți faci timp să le citești dacă te interesează
2 ori ne trimți nouă emailurile alea, le citim noi pentru tine apoi (ne spui când ai timp să-ți) trimitem rezumatul să-l citești

| VoidEternal a răspuns:

Știu exact de ce ți s-a respins cererea și aș putea să îți zic, dar din păcate, mă grăbesc și eu undeva. sad