| edy45svmag a întrebat:

In cat timp se aproba cererea pentru un imprumut la banca? E normal sa treaca o luna de zile si nu va intreb pentru ca s nebun dar am vrut sa ma imprumut am trimis cererea dar vad ca de aproape trei saptamani nu mi mai vine raspunsul!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai trimis cererea dar ai trimis si actele cerute? Si nu trebuia sa depui personal cererea?

| edy45svmag explică (pentru Ioandelasal):

Am trimis si actele cerute si da am depus personal cererea deci e normal ca dupa trei saptamani sa nu primesc raspunsul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru edy45svmag):

Nu este normal. Te-ai mai interesat direct la banca, pentru a afla motivul intarzierii?

| edy45svmag explică (pentru Ioandelasal):

Pai m-am interesat dar au zis ca inca nu a venit raspunsul.