| rob1ca a întrebat:

Am trimis si eu un telefon pe data de 3 ianuarie la vanzare la flip.ro si nici pana acum nu am primit vesti despre el, le-am trimis multe emailuri dar nici un raspuns. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil l-au desfăcut, au scos piese bune din el, băgat altele rele și apoi vor spune ca are nu știu ce probleme și vor refuza pentru vânzare. Am citit review scrie pe pagina lor de Facebook. Cică mai practică și din astea.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O colivă, ca să-ți iei adio.

| dinaprilie a răspuns:

Poate inca nu au "reinceput" activitatea de dupa zilele libere de sarbatori.

| 4ndr33y a răspuns:

Suna-i, n-au numar de telefon?