| Bigboos666 a întrebat:

Am o problema destul de serioasa in privinta ridicarii unei sume de bani prin serviciul Wester Union. Problema sta in felu urmator am primit o suma de bani prin accest serviciu mai exact din strainatate Austria de la un cetatean spaniol prieten mai vechi bun problema e aici cand mi a trimis banii mi-a gresit numele, mi s-a spus unde e problema prin bunavointa doamnei de la banca si mi s-a spus ce trebuie sa fac ..sa contactez pe cel ce a trimis banii sa modifice numele corect.( MTCN U si toate informatiile le am primit printr un sms). aici incepe nebunia nu am reusit sa mai dau de acea persoana in nici un fel.AU trecut doua luni de atunci si aflu acum ca persoana aceea a decedat.am aflat astazi.am vorbit cu cei de la western au verificat MTCN toate informatiile si transferu exista inca dar nu mi au dat nici un raspus la situatia asta ce pot face.Mi s-a spus ca doar persoana care a trimis banii poate face modificarea dar cum am spus e decedata.ce pot face? unde sa ma adreses sa recuperez aceei bani. banii sunt la eu de atata timp si nimeni nu spune nimic

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face altceva decat sa te adresezi unui mostenitor al persoanei care ti-a trimis banii, doar acesta poate face acum modificarea.